Lionex.net допоможе купити биткоин за вигідним курсом


   Биткоин – це унікальна криптовалюта, яка була створена командою програмістів Сатосі Накамото в 2009 році. Якщо дослівно перекладати bitcoin, то «bit» – це одиниця інформації, а «coin» – монета. По своїй суті биткоин є сучасною електронною платіжною системою, що не має ні власника, ні якогось єдиного інформаційного центру.


   Перед тим як почати заробляти на биткоинах або виконати обмін на bitcoin приват24, вам слід вивчити основні відмінності даної кріптовалюти від звичайних грошей.


   - Биткоины ніяк матеріально не забезпечені. Іншими словами ціна даної валюти в першу чергу залежить від попиту і пропозиції. Досить часто биткоины називають електронним золотом, так як на курс цієї електронної валюти практично нічого не може вплинути.


   - Не має єдиного центру – абсолютно всі дані платіжної системи bitcoin зберігаються на носіях систем у відкритому коді. Тобто повністю відсутній регулятор системи, що впливає на її ціну. А якщо ще простіше, то биткины не мають центробанку, який буде регулювати курс.


   - Вихідний код системи спочатку запрограмований на 21 мільйон монет. Крім того, відразу була задана і динаміка емісії, складова на сьогоднішній день 25 монет кожні 10 хвилин. При цьому варто зазначити, що емісія знижується вдвічі один раз в чотири роки.


   - Відсутність комісії за транзакцію. Роблячи висновок bitcoin, або вирішивши купити биткоин, вам не доведеться платити комісію, так як дана система не має власника.


   - Повна анонімність. Навіть, незважаючи на те, що дана система має відкритий вихідний код, ви зможете абсолютно анонімно купити bitcoin або обміняти bitcoin на будь-яку іншу необхідну вам валюту.


   На сьогоднішній день існує два варіанти отримання биткоинов. Перший – це майнінг, тобто видобуток биткоинов, а другий – обмін або покупка bitcoin. Важливо відзначити, що майнінг биткоинов процес досить трудомісткий.


   Для того щоб самостійно добувати биткоины, вам необхідна доволі потужна обчислювальна техніка. Ви також можете вступати в спеціальні пули, які в команді добувають биткоины, і розподіляють прибуток між собою пропорційно вкладеної потужності комп'ютерної техніки. Якщо ж вам ніколи займатися видобутком биткоинов, то єдиним способом їх отримання залишається купівля або обмін. І тут дуже важливо правильно вибрати обмінник, адже всі транзакції анонімні. А це означає, що для того, щоб на 100% бути впевненими у високому курсі і успішності транзакції, вам потрібно бути впевненими в надійності сервісу.


   Lionex.net приділяє величезну увагу безпеці всіх проведених операцій. Більше того, ми подбали про те, щоб інтерфейс нашого сайту був максимально простим і зручним. Завдяки цьому навіть якщо ви вперше купуєте або обмінюєте биткоины на нашому сервісі, ви легко впораєтеся з цим завданням.


   Як купити або обміняти bitcoin на нашому сайті


   Ще кілька років тому, щоб здійснити висновок bitcoin, потрібно було виконати безліч різних операцій. Проте вже сьогодні, скориставшись послугами сервісу, ви зможете здійснити обмін bitcoin на приват24, навіть не виходячи з дому.


   Ми пропонуємо вам максимально вигідний курс на купівлю та обмін биткоинов, що завжди допоможе вам заробити на транзакції.


   Вибираючи наш bitcoin обмінник, ви зумієте максимально швидко здійснити будь-які обмінні операції за найбільш вигідним курсом. Ми зробили все можливе, щоб обмін приват на биткоин і користування нашим сервісом було дуже простим, а це означає, що вам не потрібно буде вказувати інформацію, не пов'язану з вашої транзакцією.


   Для того щоб швидко і безпечно провести обмін bitcoin на приват24 вам слід ввести в відповідних полях суму валюти, яку ви хочете обміняти, заповнити особисті та контактні дані. Ця інформація потрібна нам для того, щоб ми могли вам повідомити про виконання транзакції, а ви, в разі потреби, могли дізнатися про те, на якому етапі знаходиться ваша заявка на обмін коштів.


   Наш сервіс відрізняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, однак якщо у вас залишаться запитання, достатньо просто зв'язатися з нашими менеджерами в онлайн-чаті, які знаходяться на зв'язку 24 години на добу. Та ви відразу ж отримаєте відповіді на всі питання, що цікавлять вас.


   Чому обмін приват на биткоин слід виконувати на нашому сайті


   Цікавить обмін биткоинов на приват24? Наш сервіс стане найкращим помічником у цьому питанні. На сьогоднішній день вже тисячі користувачів успішно провели необхідні транзакції на нашому сайті. В цьому ви легко зможете переконатися, вивчивши наявні відгуки на сайті. При цьому варто зазначити, що високу швидкість заданих транзакцій і бездоганний сервіс по достоїнству оцінили практично всі користувачі.


   Скористайтесь послугами даного сервісу, ви отримаєте:

   • оперативний обмін;
   • необмежений резерв валюти;
   • захист персональних даних;
   • мінімальну комісію за послуги;
   • цілодобову підтримку в режимі 24/7.

   Команда нашого сервісу не зупиняється на досягнутому і постійно працює над вдосконаленням послуг. Ми робимо все можливе, щоб підвищувати рівень сервісу і максимально швидко виконати кожну транзакцію. Досвідчені менеджери нашого сервісу готові максимально швидко відповісти на будь-яке питання.

   Резерви
   Electronic money:
     Perfect Money USD 626.89 USD
     WMZ Немає коштів
     PayPal EUR Немає коштів
     PayPal USD 500.00 USD
     BitCoin 0.010000 BTC
     Qiwi RUB Немає коштів
     Yandex money Немає коштів
     Lite Coin Немає коштів
     Payeer USD Немає коштів
     Ethereum Немає коштів
     EXMO USD Немає коштів
     DASH Немає коштів
     Zcash Немає коштів
     Bitcoin Cash Немає коштів
     EXMO RUB Немає коштів
     Bitcoin Gold Немає коштів
     WAVES Немає коштів
     Neo Немає коштів
     Lisk Немає коштів
   Cards:
     SEPA EUR Немає коштів
     Wire GBP Немає коштів
     Wire USD Немає коштів
     Сбербанк Немає коштів
     Альфа-банк Немає коштів
     Тинькофф Немає коштів
   Wired Transfers:
     Western Union EUR Немає коштів
     Western Union USD Немає коштів
     Moneygram USD Немає коштів
     RIA USD Немає коштів
   Cash:
     Cash RUB Немає коштів
     Cash USD Немає коштів